Konsorcjum Polskich Biur Podróży

Ocena 9.0

Działamy na rynku turystycznym od wielu lat. Jesteśmy zrzeszeni w Polskiej Izbie Turystyki. Posiadamy Koncesję Organizatora Turystyki nr 6 wydana przez Prezesa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki oraz Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Organizatora Gerling S.A. Ukoronowaniem naszej działalności są liczne nagrody, będące jednocześnie dopingiem do dalszej pracy. Otrzymaliśmy m.in. Hit Lata, nagrodę konsumencką Srebrną, Złotą i Platynową Malwę oraz prestiżową nagrodę Globus, przyznawaną przez Polską Izbę Turystyki za kompleksową ofertę w turystyce przyjazdowej i wyjazdowej. Jesteśmy dumni, że to właśnie nas wybrali realizatorzy filmu "Quo Vadis", abyśmy obsługiwali tę produkcję na terenie Tunezji.

Jeszcze nie zdążyliśmy nacieszyć się słońcem, ciepłym morzem i piękną pogodą, a już skończyło się lato.. Wszyscy wiemy czego można spodziewać się po nadchodzących porach roku i niestety bierzemy pod uwagę wariant pesymistyczny czyli: pluchę, zimno i permanentny zmrok. Na tę okoliczność postanowiliśmy w naszym nowym katalogu rozbudować ofertę wyjazdów w te miejsca gdzie zimą jest lato.

Znajdziecie Państwo wśród naszych propozycji miejsca już sprawdzone i popularne: Florydę, Hawaje, Meksyk, Izrael, Egipt, Tunezja oraz kierunki ciągle jeszcze niedoceniane; Australię, Kostarykę, Polinezję Francuską, Emiraty Arabskie i Jordanię w kraju Ziemia Kłodzka. Nowością jest zaproszenie na Jamajkę, która ma szansę stać się hitem tego sezonu zimowego.

Wiemy ile dla Państwa znaczy pomoc polskojęzycznego pilota lub rezydenta, szczególnie przy dalekich wyprawach. Dlatego też nasza oferta, w której zapewniamy taką opiekę jest z każdym rokiem rozszerzana, tak więc bez żadnych obaw o ewentualną barierę językową, możecie Państwo wyjechać do : Australii, na Jamajkę, Hawaje i Florydę.

Nie zapomnijcie Państwo także o Ziemi Kłodzkiej. To wyjątkowe miejsce jest równie piękne i interesujące o każdej porze roku. Czekają tam na Państwa: trasy rowerowe, narciarskie, turystyczne, a wszystko to w otoczeniu wspaniałej przyrody, która zaskakuje i oczarowuje każdego kto choć raz spędził tam nawet najkrótszy urlop.
Zwolenników białego szaleństwa zapraszamy do Austrii. Propozycje wyjazdu do tego pięknego kraju znajdziecie Państwo w naszym katalogu.

Mamy wyjątkową przyjemność przedstawić Państwu nowość na polskim rynku turystycznym - WYCIECZKI GWARANTOWANE. 100% realizacji imprezy.

Jak dotąd największą bolączką osób planujących wyjazdy zagraniczne były zdarzające się anulacje wycieczek z powodu zbyt małej liczby uczestników. Przy współpracy z naszymi kontrahentami postanowiliśmy więc zaproponować Państwu wyjazdy, które na pewno nie zostaną odwołane. Minimum uczestników wynosi na nich... 2 osoby. Niezależnie od liczby zgłoszonych osób wyjazd taki będzie zorganizowany. Niestety na razie nie możemy zagwarantować polskiego pilota na wszystkich tego typu wycieczkach. Czasami będzie to opieka przewodników anglojęzycznych. Uczestnicy wyjazdu mogą na miejscu zostać dołączeni do grup lub osób z innych krajów. Sądzimy, że nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem tych Państwa, którzy nie chcą czekać na informacje, czy na dany wyjazd zebrała się grupa, czy też nie. Mamy nadzieję również, że dla znacznej części naszych Gości język angielski nie stanowi już problemu.

Pośród kierunków jakie na początek Państwu polecamy znajdują się: Australia, Austria, Birma, Izrael, Jamajka, Meksyk, Kambodża, Kostaryka, Laos, Malezja, Singapur, Tajlandia, Wietnam, Hawaje, Floryda.


ZAPRASZAMY DO NASZYCH BIUR, GDZIE PRZEDSTAWIMY PAŃSTWU SZERSZ· OFERTĘ.

 • województwo: mazowieckie
 • miasto: WARSZAWA
 • ulica: Koszykowa
 • Nr domu: 53
 • strona www: http://www.konsorcjum.com.pl
 • e-mail:biurowaw@konsorcjum.com.pl
 • tel: 6224682
 • fax: 6226426
 • numer referencyjny: 5211

Dodaj do: Dodaj do gwar Dodaj do wykop Dodaj do linkr Dodaj do delicious Dodaj do technorati Dodaj do diggDodaj komentarz

 1. Autor
 2. Treść opinii
 3. Ocena

Podobne oferty

Szkoła Kajakarstwa Górskiego i Raftingu Retendo

Szkoła Kajakarstwa Górskiego i Raftingu Retendo

Oferta: - aktywny wypoczynek - spływy i szkolenia na rzekach górskich - kajaki i pontony - wszystkie pozio

więcej ››
Alp Extreme Warszawa

Alp Extreme Warszawa

Kursy wspinaczkowe, ścianka do wspinaczki, zabawy linowe, prace wysokościowe, budowa ścianek.

więcej ››
Centrum Sportów Ekstremalnych Gul

Centrum Sportów Ekstremalnych Gul

Specjalizujemy się w organizacji i obsłudze krajowych i zagranicznych imprez dla firm i instytucji. Naszą dom

więcej ››
KAMOL bungee jumping

KAMOL bungee jumping

Od maja do października, w każdy weekend, organizujemy skoki w Czernichowie koło Żywca - wysokość 60 metrów, s

więcej ››
Centrum Przygody Traczer

Centrum Przygody Traczer

Sporty ekstermalne, szkolenia, imprezy integracyjne, ekspedycje. ściana wspinaczkowa, poligon paintballowy,

więcej ››
Ultimate Sports

Ultimate Sports

ULTIMATE SPORTS to firma zajmująca się sprzedaż mocnych wrażeń i adrenaliny w postaci sportów ekstremalnych, t

więcej ››
Climbing & Adventure Szkoła Wspinania

Climbing & Adventure Szkoła Wspinania

Szkołę Climbing and Adventure założyliśmy z myślą wprowadzania w arkana wspinaczki wszystkich zafascynow

więcej ››
Centrum Nurkowe DIVING EXTREME

Centrum Nurkowe DIVING EXTREME

Nurkowanie jest tylko jednym z elementów działalności prowadzonej przez DIVING EXTREME. Z uwagi na wieloletnie

więcej ››
Akceptujemy płatności przez platnosci.pl

produkcja Pozycjonowanie